• D-Link DEM-431XT Тransiveri SFP+

D-Link DEM-431XT Тransiveri SFP+

Dəyərləndirilməyib Rəy bildir
246,50 M
ƏDV-siz: 246,50 M
Mövcudluq:
Satışdadır
Məhsulun kodu:
DEM-431XT
Brend:
D-Link
  • Pulsuz çatdırılma

  • Zəmanətli geri qaytarma

Bölüş

  • İstehsalçı D-Link
  • Standartlar və protokollar IEEE-802.3ae, 10GBASE-SR
  • SFP + forması faktoru
  • Dəyişən liflərin sayı
  • LC x 2 tipli optik konnektor
  • Modulun iş məsafəsi 300 m-dir.
  • Data ötürmə sürəti 10 Gbit / s
  • Data ötürmə sürəti 10 Gbit / s
  • Alıcının həssaslığı -11.1 dBm-dir
  • Optik dalğa uzunluğu 850 nm / Rx, 850 nm / Tx-dir
  • Əməliyyat temperaturu 0 ilə 70 ° C arasında dəyişir
  • Ölçülər, mm. 13.4x 56.4 x 10.35 mm
  • Enerji təchizatı 3.3V
  • Çəki kg. 0.05
  • İstehsalçı saytının veb saytında
  • Əlavə məlumat
  • Məlumatların ötürülməsi məsafəsi
  • 62.5 μm, 160 MHz-km: 26 m
  • 62.5 μm, OM1 200 MHz-km: 33 m
  • 50 μm, 400 MHz-km: 66 m
  • 50 μm, OM2 500 MHz-km: 82 m
  • 50 μm, OM3 2000 MHz-km: 300 m
  • Xüsusiyyətləri
  • MSA ilə uyğun gəlir
  • RoHS ilə uyğun gəlir

Rəy bildir