• D-Link DEM-432XT transiver SFP +

D-Link DEM-432XT transiver SFP +

Dəyərləndirilməyib Rəy bildir
374,00 M
ƏDV-siz: 374,00 M
Mövcudluq:
Satışdadır
Məhsulun kodu:
DEM-432XT
Brend:
D-Link
  • Pulsuz çatdırılma

  • Zəmanətli geri qaytarma

Bölüş

  • İstehsalçı D-Link
  • Standartlar və protokollar IEEE-802.3ae, 10GBASE-LR
  • SFP + forması faktoru
  • Dəyişən liflərin sayı
  • LC x 2 tipli optik konnektor
  • Modulun iş məsafəsi 10 km-dir.
  • Data ötürmə sürəti 10 Gbit / s
  • Alıcının həssaslığı -12.6 dBm
  • Optik dalğa uzunluğu 1310 nm / Rx, 1310 nm / Tx-dir
  • Əməliyyat temperaturu 0 ilə 70 ° C arasında dəyişir
  • Ölçülər, mm. 13.4x 56.4 x 10.35 mm
  • Enerji təchizatı 3.3V
  • Ağırlıq, kq. 0.05
  • İstehsalçı saytının veb saytında

Rəy bildir