• Ubiquiti GPON OLT B+ SFP modulu

Ubiquiti GPON OLT B+ SFP modulu

Dəyərləndirilməyib Rəy bildir
144,50 M
ƏDV-siz: 144,50 M
Mövcudluq:
Satışdadır
Məhsulun kodu:
GPON
Brend:
Ubiquiti
  • Pulsuz çatdırılma

  • Zəmanətli geri qaytarma

Bölüş

  • Maddə UF-GP-B +
  • İstehsalçı Ubiquiti
  • KFP modulunun forma faktoru
  • Tək lövhələrin sayı
  • Optik birləşdiricinin növü SC
  • Modulun iş məsafəsi 20 km-dir.
  • Data köçürmə hızı 2,4 Gbit / s
  • ITU-T G984.2 sinfi B + sinfi
  • Optik dalğa uzunluğu Tx 1310 / Rx 1490 nm'dir
  • Əməliyyat temperaturu -20 ℃-dan 75 ℃-a qədərdir
  • Çəki kg. 0.05
  • İstehsalçı saytının veb saytında
  • Əlavə məlumat
  • Data ötürmə sürəti
  • Aktual başlanğıc: 1.25 Gbps

Rəy bildir